Stel cookie voorkeur in

Emailadressen

Directie Jan Noordam

j.noordam@blickoponderwijs.nl

Groep 1/2 A Kuikens Sabrina Zaal

s.zaal@blickoponderwijs.nl

Groep1/2 B Vlinders Joke van Velthoven en Denise de Jongh

j.vanvelthoven@blickoponderwijs.nl
d.dejongh@blickoponderwijs.nl

Groep 1/2 C Kabouters Annemarie de Ridder en Sylvia Onderdijk

a.deridder@blickoponderwijs.nl
s.onderdijk@blickoponderwijs.nl

Groep 1/2 D Kikkers Joan Schoonewagen en Petra van den Band

j.schoonewagen@blickoponderwijs.nl
p.vandenband@blickoponderwijs.nl

Groep 1/2 E Piraten Yvonne van de Roer en Ineke Kersbergen

y.vanderoer@blickoponderwijs.nl
i.kersbergen@blickoponderwijs.nl

Groep 3A Monique Verwoerd en Helma Schouten

m.verwoerd@blickoponderwijs.nl
h.schouten@blickoponderwijs.nl

Groep 3B Hester de Mooij en Saskia Kunstman

h.demooij@blickoponderwijs.nl
s.kunstman@blickoponderwijs.nl

Groep 3C Paula Bazuin en Saskia Kunstman

p.bazuin@blickoponderwijs.nl
s.kunstman@blickoponderwijs.nl

Groep 4A Agnes van Gent en Krista de Jong

a.vangent@blickoponderwijs.nl
k.dejong@blickoponderwijs.nl

Groep 4B Margriet Trouwborst en Krista de Jong

m.trouwborst@blickoponderwijs.nl
k.dejong@blickoponderwijs.nl

Groep 4C Annelies Meijer en Denise de Jongh

a.m.meijer@blickoponderwijs.nl
d.dejongh@blickoponderwijs.nl

Groep 5A Ingrid Vervat en Jessie Mos

i.vervat@blickoponderwijs.nl
j.mos@blickoponderwijs.nl

Groep 5B Cynthia de Graaf en Ellen Bourne

c.degraaf@blickoponderwijs.nl
e.bourne@blickoponderwijs.nl

Groep 6A Petra Korzelius en Linda Biltges

p.korzelius@blickoponderwijs.nl
l.biltges@blickoponderwijs.nl

Groep 6B Charlotte van Ark en Jessie Mos

c.vanark@blickoponderwijs.nl
j.mos@blickoponderwijs.nl

Groep 6C Koen Spel en Denise Bothof

k.spel@blickoponderwijs.nl
d.bothof@blickoponderwijs.nl

Groep 7A Annelies van Duijvendijk en Natasja Boon

a.vanduijvendijk@blickoponderwijs.nl
n.boon@blickoponderwijs.nl

Groep 7B Johan Hof

j.hof@blickoponderwijs.nl

Groep 7C Peter Degenkamp en Grietje Seldenthuis

p.degenkamp@blickoponderwijs.nl
g.seldenthuis@blickoponderwijs.nl

Groep 8A Brenda Koornhof en Bianca Butter

b.koornhof@blickoponderwijs.nl
b.butter@blickoponderwijs.nl

Groep 8B Grietje Seldenthuis en Bianca Butter

g.seldenthuis@blickoponderwijs.nl
b.butter@blickoponderwijs.nl

Groep 8C Sebastiaan Semper

s.semper@blickoponderwijs.nl

Intern begeleider Irma Huijgen en Meta Eefting

i.huijgen@blickoponderwijs.nl
m.eefting@blickoponderwijs.nl

Plusgroep Ellen Bourne

e.bourne@blickoponderwijs.nl

Vakleerkracht gymnastiek Natalie van Dijk

n.vandijk@blickoponderwijs.nl

Contact

Persoonlijk contact heeft altijd de voorkeur boven e-mailcontact. E-mail is bedoeld voor een korte mededeling.

Voor een persoonlijk gesprek kan een afspraak gemaakt worden.