Stel cookie voorkeur in

Emailadressen

Directie Jan Noordam, Marianne Lammens en Hedy van Harselaar

j.noordam@blickoponderwijs.nl

m.lammens@blickoponderwijs.nl

h.vanharselaar@blickoponderwijs.nl

Groep 1/2 A Kuikens Sabrina Zaal

s.zaal@blickoponderwijs.nl

Groep1/2 B Vlinders Joke van Velthoven en Petra van den Band

j.vanvelthoven@blickoponderwijs.nl
p.vandenband@blickoponderwijs.nl

Groep 1/2 C Kabouters Caroline de Bruijn en Sylvia Onderdijk

c.debruijn@blickoponderwijs.nl
s.onderdijk@blickoponderwijs.nl

Groep 1/2 D Kikkers Joan Schoonewagen en Petra van den Band

j.schoonewagen@blickoponderwijs.nl
p.vandenband@blickoponderwijs.nl

Groep 1/2 E Piraten Yvonne van de Roer en Ineke Kersbergen

y.vanderoer@blickoponderwijs.nl
i.kersbergen@blickoponderwijs.nl

Groep 1/2 F Beren Hester de Mooij en Denise de Jongh

h.demooij@blickoponderwijs.nl
d.dejongh@blickoponderwijs.nl

Groep 3A Monique Verwoerd en Deveney Hoogendam

m.verwoerd@blickoponderwijs.nl
d.hoogendam@blickoponderwijs.nl

Groep 3B Annemarie de Ridder en Saskia Kunstman

a.deridder@blickoponderwijs.nl
s.kunstman@blickoponderwijs.nl

Groep 3C Paula Bazuin en Hester de Mooij

p.bazuin@blickoponderwijs.nl
h.demooij@blickoponderwijs.nl

Groep 4A Agnes van Gent en Krista de Jong

a.vangent@blickoponderwijs.nl
k.dejong@blickoponderwijs.nl

Groep 4B margriet Trouwborst en Agnes van Gent

m.trouwborst@blickoponderwijs.nl
a.vangent@blickoponderwijs.nl

Groep 4C Annelies Meijer

a.meijer@blickoponderwijs.nl

Groep 5A Diana Tournier en Natasja Boon

d.tournier@blickoponderwijs.nl
n.boon@blickoponderwijs.nl

Groep 5B Ingrid Vervat en Koen Spel

i.vervat@blickoponderwijs.nl
k.spel@blickoponderwijs.nl

Groep 5C Cynthia de Graaf

c.degraaf@blickoponderwijs.nl

Groep 6A Petra Korzelius en Linda Biltges

p.korzelius@blickoponderwijs.nl
l.biltges@blickoponderwijs.nl

Groep 6B Charlotte van Ark en Jessie Mos

c.vanark@blickoponderwijs.nl
j.mos@blickoponderwijs.nl

Groep 6C Aagje Verkerk en Denise Bothof

a.verkerk@blickoponderwijs.nl
d.bothof@blickoponderwijs.nl

Groep 7A Johan Hof, Annelies van Duijvendijk en Tessa Nicolaas

j.hof@blickoponderwijs.nl
a.vanduijvendijk@blickoponderwijs.nl
t.nicolaas@blickoponderwijs.nl

Groep 7B Ellen Bourne en Johan Hof

e.bourne@blickoponderwijs.nl
j.hof@blickoponderwijs.nl

Groep 7C Peter Degenkamp en Johan Hof

p.degenkamp@blickoponderwijs.nl
j.hof@blickoponderwijs.nl

Groep 8A Brenda Koornhof

b.koornhof@blickoponderwijs.nl

Groep 8B Grietje Seldenthuis en Bianca Butter

g.seldenthuis@blickoponderwijs.nl
b.butter@blickoponderwijs.nl

Groep 8C Sebastiaan Semper

s.semper@blickoponderwijs.nl

Intern begeleider Irma Huijgen en meta Eefting

i.huijgen@blickoponderwijs.nl
m.eefting@blickoponderwijs.nl

Contact

Persoonlijk contact heeft altijd de voorkeur boven e-mailcontact. E-mail is bedoeld voor een korte mededeling.

Voor een persoonlijk gesprek kan een afspraak gemaakt worden.